قوانین و مقررات

ماده ۱-شرایط و ضوابط کلی قرارداد:

کلیه‌ی اصول و رویه‏‌ی شرکت آبهای معدنی دماوند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

ماده ۲-محدودیت پخش محصولات

ثبت سفارش در شرکت آبهای معدنی دماوند در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. ارسال سفارشات در تمامی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و در روزهای کاری از ساعت ۱۰ الی ۱۶ انجام می شود و در روزهای تعطیل و جمعه، ارسال سفارشات انجام نخواهد شد.

ماده ۳-قیمت محصولات

قیمت محصولات به صورت لیست پیوست داخل سایت قرار خواهد گرفت.

ماده ۳-کلیات قرارداد

۱-بعد از نهایی‌کردن سفارش این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و خرید کاربر در روز انتخابی به دستش خواهد رسید.

۲-برای تحویل سفارشات در شهر تهران ارسال رایگان در نظر گرفته شده است.

۳-حداقل سفارش در یک خرید، ۱۰ بسته از مجموع محصولات سبد کالا میباشد.

-۴کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شرکت آبهای معدنی دماوند، در صف پردازش قرار می‌گیرند. سعی و تلاش شرکت آبهای معدنی دماوند بر انجام بی‌نقص این فرآیند می‌باشد و سریع ترین زمان تحویل از زمان ثبت سفارش ۴۸ ساعت خواهد بود با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در شرکت آبهای معدنی دماوند به پایان برسد (حتی پس از اقدام کاربر به سفارش‌‏گذاری) حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای شرکت آبهای معدنی دماوند محفوظ است. کاربر می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

-۵درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب ایشان واریز خواهد شد.

-۶درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای شرکت آبهای معدنی دماوند محفوظ است. شرکت آبهای معدنی دماوند در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت شرکت آبهای معدنی دماوند می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

روش پرداخت

مشتریان عزیز هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت می نمایند.

شرایط مرجوعی کالا

۱-مرجوع نمودن کالا جز در موارد زیر امکانپذیر نخواهد بود:

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان آب آشامیدنی دماوند از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۶۰۸۱۳۳۸ اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا ۲ روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان شرکت آبهای معدنی دماوند اطلاع داده شود. کارشناسان شرکت آبهای معدنی دماوند ایرادهای اعلام شده توسط کاربر را بررسی و کنترل خواهند کرد و در صورت تایید نقص، کالا تعویض و یا در صورت تمایل با کالایی دیگر جایگزین خواهد شد.

اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و از روی بسته، کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان شرکت آبهای معدنی دماوند اطلاع داده شود.در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل‌ونقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت آبهای معدنی دماوند عودت داده شود.

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان شرکت آبهای معدنی دماوند از طریق شماره تماس ۰۲۱۸۶۰۸۱۳۳۸ اطلاع دهید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش آب آشامیدنی دماوند جدا خودداری نمایید.

مشتری موافقت می نماید خرید خود را با آگاهی کامل و علم به متن قرارداد انجام میدهد. (این خط در انتهای شرایط و قوانین قرار داده شود و به صورت یک مربع که قابل تیک خوردن باشد و پس از تیک زدن خریدار وارد مرحله بعد شود)

© Copyright 2013 Damavand. All rights reserved.